Şimdi, geçici bir süre için, başlangıca özel bütçe desteklerimiz sizi bekliyor. Hemen başvurun, çok geç kalmadan bu kampanyadan faydalanın. Taahhüt yok, ön koşul yok!

Google AdWords reklamlarında uzman olan ekibimiz, sizin için internette reklam vermeyi kolay ve etkili bir hale getiriyor. Başlamak için tek yapmanız gereken yandaki kısa formu doldurup bize mesaj bırakmak. Müşteri temsilcilerimiz derhal sizinle iletişime geçecek ve gereken çalışmayı başlatacaklardır. Şimdi, geçici bir süre için, başlangıca özel bütçe desteklerimiz sizi bekliyor. Hemen başvurun, çok geç kalmadan bu kampanyadan faydalanın. Taahhüt yok, ön koşul yok!

5 Adımda “Google AdWords Nasıl Çalışır?”

  1. İnternette tanıtımını yapmak istediğiniz marka, ürün ve hizmetlerinizle ilişkili tüm anahtar kelimeleri belirleriz.
  2. Kampanyalarınızı, promosyonlarınızı, sağladığınız avantajları, internete özel fırsatlarınızı ve rekabette sizi güçlü yapan özelliklerinizi öğreniriz.
  3. Tüm bunları harmanlayarak, internet kullanıcılarının ilgisini çekecek reklam metinleri yazar ve bunları arama yapıldığında yayınlanmaya hazır hale getiririz.
  4. Kullanıcılar belirlediğimiz bu anahtar kelimelerden birini kullanarak Google’da arama yaptıklarında, hazırladığımız metinlerden ilgili olanı arama sonuçlarının en üstünde veya sağında görüntülenir.
  5. Metin kullanıcıların ilgisini çeker ve sizi tercih ederek internet sitenize ulaşırlar.